Obtížnost: Začátečník
Časová náročnost: rychlovka / do 30 minut
Tvoření s dětmi

DIY: Svatební zápichy do sweet baru

Chystáte letos svatbu se sweet barem, nebo budete pomáhat někomu se svatebními přípravami? Pojďte si s námi vytvořit svatební zápichy, které sweet bar krásně doplní.

Co budete potřebovat:

Postup:

  1. Na tvrdý kraftový papír o velikosti A4 si předkreslete kolečka. Ideální velikost je tvar washi pásky. Pokud doma washi pásku nemáte, použijte cokoli jiného, co máte po ruce a tvarově odpovídá. Dobře poslouží i víčko od kečupu ze skleněné lahve.
  1. Předkreslená kolečka si vystřihněte. Z bílé samolepící krajky si ustřihněte o něco širší proužek, než je šíře kolečka ve spodní části. Nalepte tak, aby vám na každé straně kousek krajky přečnívalo. Konce zohněte dozadu a přilepte.
  1. Na připravená kolečka si napište bílým rollerem vtipné hlášky, které vyzvou svatební hosty k akci. Pro inspiraci jsou nejčastější například tyto: sněz mě, nikdo se nedívá, kašli na dietu, za ženicha, za nevěstu, budu poslední, jsem slaďouš, jsem neodolatelný, čekám tu na tebe…
  2. Jakmile budete mít všechna kolečka s nápisy hotová, přilepte si párátka tavnou pistolí na zadní stranu. Pokud chcete mít zápichy dokonalé, vystřihněte si ještě čistá kraftová kolečka o stejné velikosti a nalepte na zadní stranu. Díky tomu si zakryjete konce krajek i párátko, které jde vidět. 

Užijte si tvoření.

Tento krásný příspěvek pro blog vytvořila autorka Marta Koutská (@kreativnim) a my jí za její návod na tvoření moc děkujeme.